Бетонозмішувач БС-500 – 0,5 м куб. (500-650 літрів)

Бетонозмішувач БС-500 примусового типу перемішування бетонних та інших розчинів із низьким водоцементним показником (жорстких цементних сумішей) об’ємом до 500 л без застосування щебеню або гравію.
Бетонозмішувач БС-500

Бетонозмішувач БС-500 – Цена 40000 грн   ordernow_button2

Принцип дії бетонозмішувачів примусового типу: перемішування відбувається за допомогою рухливих лопат, барабан же при цьому статичний. Бетонні суміші, отримані завдяки даним бетономішалкам, більш однорідні, тобто. мають високу якість.

Особливості та переваги даної моделі:

  • простота в установці, експлуатації та обслуговуванні;
  • можливість використання як усередині, так і поза приміщенням (на вулиці під укриттям);
  • компактність, що важливо задля економії робочого простору;
  • якісне вимішування розчинів, що можливе завдяки продуманому оптимальному розміщенню лопатей бетонозмішувача;
  • можливість використання даного бетонозмішувача для приготування пластичних сумішей, що використовуються під час виробництва бруківки, дорожніх бордюрів, а також виробів малих архітектурних форм.

Технічні характеристики:

Продуктивність:2500 л/год
Робочий об’єм:500 л
Повний об’єм:650 л
Встановлена потужність електроприводу:7,5 кВт
Діаметр бака:1,4 м
Висота бака:0,5 м
Маса:450 кг
Броня 3 мм (на замовлення)3000 грн.

Бетонозмішувач БС-500 Бетонозмішувач БС-500 Бетонозмішувач БС-500 Бетонозмішувач БС-500 Бетонозмішувач БС-500 Бетонозмішувач БС-500
Що б ви не будували, якщо вам потрібно використовувати у своєму будівництві бетон, вам не обійтися без бетономішалки.

Бетонозмішувач БС-500 – це надійний та якісний інструмент, який дуже допоможе своєму господареві у різних будівельних роботах. Об’єм барабана даної моделі – 500 літрів, але під час роботи краще не заповнювати машину на повну, оптимально працюватиме з об’ємом бетонної суміші до 380 л.

Бетонозмішувач – це спеціальне будівельне обладнання, яке готує для роботи бетонну суміш шляхом перемішування всіх складових частин за допомогою обертових лопаток усередині барабана. Цей агрегат швидко та якісно робить свою важку роботу, що суттєво прискорює та полегшує процес будівництва.