Вібросито “ВС-01” для просіювання сипких компонентів бетонних сумішей

Вібросіто "ВС-01"

Вібросіто “ВС-01” – Цена 11000 грн

 

Вібросіто призначене для фракційного відділення інертних наповнювачів. Вібросіто застосовується на будівельних майданчиках та у виробничих цехах для просіювання сипких компонентів бетонних сумішей (пісок, щебінь, відсів тощо).

Найчастіше багато технологічних процесів передбачають необхідність поділу речовин за фракційним складом, який у рамках виробничих комплексів здійснюється за допомогою спеціального агрегату – віброситу.

Вібросіто, це пристрій для механічного поділу по фракціях сипких матеріалів, шляхом просіювання їх через поверхню, що просіває (решітка або сітка) із заданою величиною отворів або щілин. Вигляд віброситу підбирають, виходячи з поставлених завдань, адже у різних моделей точність поділу сипких матеріалів за розміром частинок може коливатися від грубого просіювання до скрупульозної класифікації домішок.

Головною робочою частиною віброситу є різноманітні поверхні, що просівають. Другою складовою віброситу, на яку встановлюються елементи, що просівають, виступає спеціальна плита (робочий стіл). При включенні агрегату плита робочого столу починає здійснювати коливальні рухи, змушуючи частинки матеріалу просіюватися крізь отвори або щілини поверхні, що просіває.

Відмінною особливістю установки є можливість вивантаження матеріалу на дві сторони, що суттєво підвищує зручність та швидкість роботи на вібросіті, та можливість зміни самого сита для відділення більшої або дрібнішої фракції. На вимогу замовника розмір комірки може бути зменшений або збільшений.

Технічні характеристики вібросита:
Продуктивність: 300 кг/год
Встановлена потужність: 0,15 кВт
Напруга: 380 або 220 В

Габаритні розміри:

Сито:
довжина: 1000 мм
ширина: 700 мм
розмір комірки: 2 х 2 мм (або на замовлення)

Вібросито:
довжина: 1100 мм
ширина: 800 мм
висота: 1000 мм

Вібросито відео: